Randvere mõisapark korda…

Randvere Tööõppekeskuse „Teeme ära” talgupäev toimus 25. aprillil. Prognoosisime, et meid tuleb kokku 30. Õigel päeval tuli talgulisi kokku  43.

Peale oma maja töötajate, klientide ja nende kallite pereliikmete talgutöödes, ulatas meile oma abikäe Kuressaare Ametikooli kinnisvara hoolduse õpirühm õpetajatega. Veel oli tubli abimees Kuressaare Päevakeskusest.

Üheskoos võtsime ette traditsioonilised igaaastased talgutööd: okste korjamise pargist, lehtede riisumise, kivist lõvikuju puhastamise samblast ja lillepeenra korrastamise. Raskeim töölõik oli talvel tundmatu ulja roolikeeraja poolt mahasõidetud kiviaia üleslappimine.

Meeldiv maalritöö oli meil teha  sel kevadel Kohaliku Omaalgatuse programmi toel parki püstitatud lehtla  värvimisel. Edaspidiselt on seal ilusate ilmade saabudes võimalik pakkuda klienditöös inimestele erinevaid töö- ja vabaaja tegevusi. Lehtlat on meil plaanis kasutada ka pargis toimuvatel muudel väliüritustel.

Talgupäev sujus suurepäraselt, vihmahoogki  ei jäänud saamata. Kõik käsile võetud tööd said lõpule viidud. Oleme väga tänulikud kõigile talgulistele. Päeva lõpetasime ühises talgulauas, talgusupiga,

mis oli meie oma tublide talgukokkade valmistatud.

Veel kord suur tänu kõigile osalejatele.

Talgujuht Ludmilla Siplane

received_419536442209022

Foto Gerta Tamm